Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot Chinees Capucijner porselein
Ergebnis: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. Twee koppen minimale chip, rest goed. Afmeting: 4 - Ø 12 cm. In goede staat.

Antieke jaarpendule onder stolp
Ergebnis: 90 EUR

Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startpreis 800 EUR

Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startpreis 250 EUR

Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting:H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Ergebnis: 190 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.

Japanse dekselpot
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.

Chinese chocoladekoppen
Ergebnis: 160 EUR

Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.

Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startpreis 500 EUR

Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Tien Hollandse wandtegels
Ergebnis: 35 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon kom Ø 27 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startpreis 400 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.

Franse precisie regulateur
Ergebnis: 950 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Imari schelpborden
Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd., Kardinaal met duif
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.

Chinese Doucai kom
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Li Manfeng, Hondjes in landschap
Ergebnis: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Ergebnis: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startpreis 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose koppen
Startpreis 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.