Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale kangci dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn figuren decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 18,4 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.