Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Bord + schaal. Rode draak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - Ø 25,5 cm. In goede staat.
Lot porselein. (6x) Bestaande uit: 1x Herend pijpvaas. 5x Japans goud Imari (drie vazen, bord en schaal). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Grote Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Nr. 16. Chips rand. Afmeting: H 20,5 cm. In redelijke staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken schenkkan met bruin/grijs glazuur. Nr. 107. Schilder G.I. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot met 17 delen Herend porselein. Handbeschilderd met paars bloem decor. Onder andere; drie potten op vierkantige voet met leeuwenpoten. 1x H 19 x Ø 20 cm. 1x H 10,5 x Ø 21 cm. 1x H 8 x Ø 7 cm. Twee ...
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...
Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Twee schotels chip, één schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 12,8 cm. In redel...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met coulissen/ribbel decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee minimale chips. Afmeting: 5,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier Chinese snuffbottles. Divers. Twee porseleinen Familie Rose snuffbottles. Eén glazen snuffbottle. Eén snuffbottle van natuursteen. Afmeting: H 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x bolvaas met perzik/paradijsvogel decor. 1x blanc de Chine waterdruppelaar. Beiden met bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.