Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie blauwe borden Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vier antieke fayence vazen, 1900
Startpreis 40 EUR

Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.

Twee delen Duits Meissen
Startpreis 80 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Bord + schaal. Rode draak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - Ø 25,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot porselein. (6x) Bestaande uit: 1x Herend pijpvaas. 5x Japans goud Imari (drie vazen, bord en schaal). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Velsen vaas, H 20,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Nr. 16. Chips rand. Afmeting: H 20,5 cm. In redelijke staat.

Velsen schenkkan
Startpreis 100 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken schenkkan met bruin/grijs glazuur. Nr. 107. Schilder G.I. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (17x)
Ergebnis: 250 EUR

Lot met 17 delen Herend porselein. Handbeschilderd met paars bloem decor. Onder andere; drie potten op vierkantige voet met leeuwenpoten. 1x H 19 x Ø 20 cm. 1x H 10,5 x Ø 21 cm. 1x H 8 x Ø 7 cm. Twee ...

Platelen klokkenstel (Gouds)
Ergebnis: 350 EUR

Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Ergebnis: 250 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Grote Franse siervaas, H 49 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.

Verzameling kannen/bierpullen
Startpreis 40 EUR

Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Ergebnis: 190 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Tichelaar wandplaquette
Startpreis 130 EUR

Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Startpreis 80 EUR

Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.

Grote Kanton kom op console
Startpreis 1.500 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...

Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.

Drie Chinese kop/schotels
Ergebnis: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Twee schotels chip, één schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 12,8 cm. In redel...

Twee Chinese borden Ø 21,7 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 29,9 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 33,7 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kandelaar montuur, H 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese koppen Ø 8 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met coulissen/ribbel decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee minimale chips. Afmeting: 5,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Vier Chinese snuffbottles
Startpreis 500 EUR

Vier Chinese snuffbottles. Divers. Twee porseleinen Familie Rose snuffbottles. Eén glazen snuffbottle. Eén snuffbottle van natuursteen. Afmeting: H 6 - 10 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x bolvaas met perzik/paradijsvogel decor. 1x blanc de Chine waterdruppelaar. Beiden met bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.