Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.
Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.