Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen trekpot met figuren in landschap decor. Afmeting: 14,5 x 19,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.
Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.