Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Penvuur pistool
Ergebnis: 300 EUR

Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Antiek vuursteen pistool
Ergebnis: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Witgouden oorclips met diamant en parels
Startpreis 850 EUR

Bijzondere witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn ...

Witgouden hanger met parel en diamant
Startpreis 900 EUR

Bijzondere witgouden hanger, 750/000, met een Zuidzee parel en diamanten. Strakke elegante hanger met grote Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 singlecut diamantjes, totaal ca...

Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld
Startpreis 180 EUR

Zilveren kroon, BWG, voor heiligbeeld van Jezus, versierd met bolbewerking en bloempatroon. De kroon is bekroond met een bol met kruis. ca 208 gram. ø10x19cm. De kroon is uit model, enkele stukjes o...

Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...

Witgouden ring met diamant
Startpreis 1.100 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...

Zilveren herenhorloge
Ergebnis: 260 EUR

Zilveren zakhorloge met chatelaine en signetten, 833/000. Groot horloge, ø 53 mm, met sleutelopwinding, Cha Lenham, London, voorzien van zilveren beschermkast. Het horloge heeft een chatelaine versier...

2 Zilveren horloges
Ergebnis: 75 EUR

Twee zilveren horloges, 800/000, een klein hanghorloge, ø 28 mm, met goudkleurige wijzers en romeinse cijfers, gemerkt: Union Horlogere, en een zakhorloge, ø 49mm, met rosé bewerking, arabische cijfer...

Twee revolvers
Ergebnis: 800 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Colt - New York
Ergebnis: 550 EUR

Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 130 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 51 cm. In goede staat.

2x Antieke kruithoorn
Startpreis 100 EUR

Twee antieke kruithoorns. 1x Hoorn met messing. 1x Messing met jachthond + vogels. Afmeting: 15,5 - 32 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Startpreis 200 EUR

Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.

Antieke gotische bijl
Startpreis 900 EUR

Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.

Drie zilveren fotolijsten
Ergebnis: 90 EUR

Drie zilveren fotolijsten, een lijst met een ronde gladde rand, 925/000, ø 10 cm., een kleine ovale lijst met een parelrand, 800/000, gedeukt, 6,5x9,5cm en een ovale lijst met bewerkte rand met lijn...

Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Jezus, versierd met voluten en floraal decor. Voorzien van een rijksappel met een kruis. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. ø15x12cm. ca 116 gram. ...

Zilveren servies, 6 delig
Startpreis 1.950 EUR

Zilveren servies, 833/000, met een koffiekan, theekan, roomkan, suikerbak, lepelvaas en theelicht. Allen ovaal gevormd en versierd met een biedermeierpatroon voorzien van een voorstelling met figuren....

Zilveren 2-lichts kandelaar
Ergebnis: 110 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, 2 lichts in Art Deco stijl, geplaatst op een ovale voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. 18x8x12cm. Voorzien van een gevulde voet. ca 245 gram. In goede staat

Zilveren jardiniere
Ergebnis: 275 EUR

Jardiniere met kristallen schaal voorzien van divers slijpwerk, geplaatst in een zilveren houder, 800/000, met parel- en knerrenrand. Op 4 bewerkte klauwpoten en gekrulde grepen met bloemapplique. 28x...

Zilveren fazant
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat

Zilveren djokja schaal
Ergebnis: 375 EUR

Zware zilveren djokja schaal, 800/000, ronde schaal met geschulpte rand voorzien van floraal djokja decor. Op de ronde bodem van de schaal staat een afbeelding met vogels en veren. De schaal is geplaa...