Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos in hartvorm. Met karper decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x 10,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk profecioneel gerestaureed haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.