Zilveren thorarol houder, 925/000, opengewerkt met floraal decor voorzien van sierlijk graveerwerk en banden met meanderachtige bewerking. In het midden is de ø3.6x26cm. ca 183 gram.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.
Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 100 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode met messing beslag. Gründerzeit. Afmeting: 83 x 92 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Zeldzame kopergeslagen Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen en drie kranen. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Goud met zilveren broche, 835/000, met oud diamant,. Ronde opengewerkte broche bezet 26 roosgeslepen diamanten. ø broche 30 mm. ca 9,7 gram. In goede staat
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.
Antieke zilveren bouilloire, 934/000. Fraaie grote theepot, bol model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk. Een scharnierend handvat met voluten en acanthusblad. Het de...
Bijzondere witgouden hanger, 750/000, met een Zuidzee parel en diamanten. Strakke elegante hanger met grote Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 singlecut diamantjes, totaal ca...
Gerriet Postma, '99. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...
Houten doos met snijwerk, voorzien van 6 zakhorloges, diverse modellen, diverse metalen. Enkelen voorzien van een ketting. In redelijk goede staat.
Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat
Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...
Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...
Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat