Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.