Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10x Hummel figuren
Ergebnis: 275 EUR

Lot van 10 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 15 - 9 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Jockey's
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 166 x 248 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal/dieren decor. Afmeting: 166 x 248 cm. In goede staat.

Wandtafel
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.

Franse vitrine
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...

Fries kantoortje
Ergebnis: 90 EUR

Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Hollandse staartklok
Ergebnis: 70 EUR

Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwalderklok
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalderklok met kwartierslag en speelwerk. Met cilinder en kam + kwartel. Afmeting: 60 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Zeldzame spiegelklok, 1860
Ergebnis: 950 EUR

Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.

5x Locs (o.a. Fleischmann)
Ergebnis: 110 EUR

Lot van vijf locs. Onder andere; (1) Roco diesel loc 4155. (2) Roco loc 51232. (3) Fleischmann 55-4155 + (4) 39-103 + (5) DB 151 030-4. In ongeteste staat. In goede staat.

Penvuur revolver
Ergebnis: 140 EUR

Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.

Twee antieke lampen
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Antieke turfkist
Ergebnis: 60 EUR

Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig kruis
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken Heilig kruis met lindenhouten gesneden corpus. Neo gotisch met ranken en draken. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

3x Emaille borden
Ergebnis: 170 EUR

Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Diecast spaarpot, 1920
Ergebnis: 250 EUR

Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.

Hermann, Vaas met bloemen
Ergebnis: 80 EUR

Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse stad met figuren
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Oosterse stad met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren
Ergebnis: 130 EUR

A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

G.V. Derveaux, Frans riviergezicht
Ergebnis: 275 EUR

G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

W. v.d. Vliet, Landschap met boerin en koeien
Ergebnis: 120 EUR

W. v.d. Vliet. 1856 - 1924. Landschap met boerin en koeien. In de stijl van de Haagse School. Beschadiging verf rechts boven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Albert F. Mathijs, Dame in interieur
Ergebnis: 275 EUR

Albert Francois Mathijs. 1885 - 1956. Belgische School. Dame in interieur. Met kapitale houtgestoken lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 95 cm. In goede staat.

G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen
Ergebnis: 190 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.

Gouden rozetring
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Geelgouden ring met een witgouden zetkast in de vorm van een bloemvorm rozet bezet met 8 kleine singlecut geslepen diamanten. ø rozet 9,5 mm. ø 54, ca 2,2 gram....

Ring en collier met bloedkoraal
Ergebnis: 190 EUR

Ring en collier met bloedkoraal, 585/000. Ring met een ovale kop bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal, grootte kop 11x14mm. ø51, en een lang collier van bloedkoralen, ø 3mm, voorzien van een gee...

Gouden broche met parel en diamant
Ergebnis: 500 EUR

Elegante geelgouden broche, 750/000, met diamant en parel. Broche in strikvorm fraai versierd met floraal graveerwerk. De strik is voorzien van witgouden band met 3 diamanten met daaraan een witgouden...

Zilveren peperstrooier
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren strooier, 925/000, achtkantig, versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een bolle strooidop. MT.:H.P, Birmingham. jl.:t:1893. Dop iets gedeukt, verder in goede sta...

Lot China/Japan (13x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Ergebnis: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees bord (kraakporselein) Ø 21 cm.
Ergebnis: 110 EUR

16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor. Geisha met konijn in tuin/goud decor. Bestaande uit drie kopjes, één kopje minimale chips + vier schotels, twee schotels min...

Chinese schaal Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Ergebnis: 180 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Twee vazen, floraal, één vaas haarscheur. Twee gemberpotten, floraal, één deksel haarlijn. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Ergebnis: 120 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen + zes schotels. Eén kop chip, rest goed. Twee schotels chips, rest goed. Afmeting: 6 x...

Drie Chinese munten
Ergebnis: 325 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, H 19 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Restauratie + haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 11,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Bibelots + kopje (10x)
Ergebnis: 325 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen miniatuur vazen (bibelots) + één kopje met geisha/zotje decor. Randschade. Bovenrand schade. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

9
Ergebnis: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel/vissen/kreeft/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,3 cm. In goede staat.

Vier Chinese Familie Rose schotels Ø 11 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Aziatische vazen
Ergebnis: 120 EUR

Drie Aziatische porseleinen vazen. Twee met Chinese fabel figuren, bovenrand schade + Kantonese vaas. Met tekst. Afmeting: H 22 - 26 cm. In matige staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.