18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Fraaie kristallen schenkkaraf met slijpwerk in stervorm, voorzien van zilveren greep en schenkhals, 800/000. MT.: Herman Behrnd, Dresden. De karaf is voorzien van een stop. Klein deukje bij de aanzet ...
Collier van parels met geelgouden sluiting, 750/000, met diamant en peridot. Collier met 2 rijen verlopende cultive parels, ø6-9mm, bevestigd aan een geelgouden rechthoekige sluiting, met zilveren blo...
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten Hollands dressoir met houtgestoken panelen en rillen. Oudere restauraties. Afmeting: 90 x 140 x 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.
Twee zilveren strooiers, 800/000, in de vorm van kleine vogeltjes. 4,5x2,3x3.5cm. Totaal ca 58 gram. In goede staat
Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Geelgouden ring en oorstekers, 750/000, ovaal model voorzien van een afbeelding van een Romeins vrouwfiguur. De oorstekers zijn voorzien van steker en clip en de ring heeft een open band. breedte ring...
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.
Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, één gecontourneerd model voorzien van lijnbewerking, 4,5x7cm en een vespa versierd met bloemdecor en voorzien van een gravure, JN 05. 4x6cm. Totaal ca 50 gram...
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Fries zakmes met zilveren heft, versierd met voluten en jachttafreel. 16 cm. Afbeelding wat afgesleten. In goede staat
Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met zes armbanden, met 3 zilveren slavenbanden, één voorzien van gravure, een zilveren klemband met dolfijnen een zilveren bewerkte rinkelband en een witmetalen rinkelband met een plaatje. Totaal ...
Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...
Zilveren djokja dekseldoos, 800/000, rond model versierd met djokja decor en een dubbele filetrand. ø8x9cm. ca 209 gram. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ringen bezet met een rechthoekige geslepen zirconia, kleurloos of roze. Breedte 16 mm. ø53 en 54. totaal ca 33 gram. Nieuw
Tafel van eikenhout, met gedraaide poten. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 102 x 101 x H 75 cm. In goede staat.
Porseleinen zwavelstokpotje met portret van een dame, voorzien van zilveren deksel, hengsel en bolpootjes. 833/000. ø8x13cm. Iets gedeukt verder in goede staat
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Armband van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 7mm, bevestigd aan een geelgouden bloemvormige sluiting, 585/000, met granaat. Breedte 22 mm. lengte 19 cm. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Lot zilver met een beker en theezeef met lekbak, 835/000. Kinderbeker/lepelvaas met een omgeslagen rand en een bewerking aan de onderzijde. Diverse deukjes aan de onderrand. 7x7,5cm, en een theezeef m...
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Zilveren klemarmband, 800/000, Amerikaans, indianen, met een mozaïek van turkooisstenen in de vorm van een landschap met voorstellingen van indianen. Breedte 10 mm, 56x50mm. ca 20,5 gram. In goede sta...
Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.
Groot ovaal zilveren wandbord, 916/000. met gedreven floraal decor en voorzien van een golvende rand met parelbewerking. Het bord is voorzien van 2 ophangogen aan de achterzijde. Gestempeld: J.Valles....
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Merk Rensini. Nieuwe massieve ring met een geelgouden band en een witgouden gesleten gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, 0.10 VSI/TW. ø 56. ca...
Armband met gefacetteerde granaatkralen bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen gefacetteerde granaatkralen, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 3 granaten en voorz...
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...
Twee zilveren specerijenbakjes, 925/000, rond model op ronde voet, 1 bakje is voorzien van zilveren deksel met scharnier. Beiden voorzien van een blauw glazen binnenbak. MT.: onduidelijk, Birmingham,...
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geribbelde theeduim. j.l. G. Anno 1841. Afmeting: L 7,5 cm. En een 835/000 zilveren mosterdlepel met ribbels, j.l.: E. Anno 1839. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: totaal circa 12 gr...
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Lot met zilveren kuitgespen en een breipenhouder als broche, 833/000. Twee rechthoekige kuitgespen, 2x3cm, één voorzien van restauratie, en een breipenhouder versierd met banen met graveerwerk. Gemaa...
15-Delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met figuren/goud decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker/melk set, twaalf kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - ...
Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. Twee koppen minimale chip, rest goed. Afmeting: 4 - Ø 12 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 585/000, met diamant. Choker uit witgouden staafjes, in het midden voorzien van een vierkante zetkast, 12x12mm, bezet met 16 princes geslepen diamanten, ca 1,2 ct. ca 12,3 gram. Voor...
Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...
19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren herdenkingshanger, ovale medaillon met kristallen voor- en achterkant. 45x28mm, inclusief oog. In goede staat
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.
Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een opengewerkte grove zetkast bezet met een ovale schelpcamee met vrouwfiguur. Grootte kop 21x16mm. ø59 ca 4,1 gram. In goede staat
Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, deels afgesleten. ø 5,5mm. ca 44 gram. In redelijke staat
Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...
835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.