Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.

Sieradenkist (historisme)
Ergebnis: 60 EUR

Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Biedermeier tafel, 1840
Ergebnis: 200 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.

Russische zilveren kom
Ergebnis: 250 EUR

Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.

Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startpreis 350 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 16 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur en groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 16 cm. In goede staat.

Acht delen Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

Acht delen Chinees porselein. Familie Verte, divers. Bestaande uit: twee koppen + zes deksels. Afmeting: Ø 7 - 10 cm. In goede staat.

2 Paar gouden oorknoppen
Ergebnis: 90 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, een paar oorknoppen met een ronde kast bezet met een zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen met drie kleuren goud, rood/wit/geel, voorzien van een klein singlecu...

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Mahonie pronk vertico
Startpreis 600 EUR

Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.

Trumeau met marmeren blad
Startpreis 250 EUR

Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Biedermeier kast, 1860
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld
Startpreis 180 EUR

Zilveren kroon, BWG, voor heiligbeeld van Jezus, versierd met bolbewerking en bloempatroon. De kroon is bekroond met een bol met kruis. ca 208 gram. ø10x19cm. De kroon is uit model, enkele stukjes o...

Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...

Witgouden oorclips met diamant en parels
Startpreis 850 EUR

Bijzondere witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn ...

Alphons Freijmuth, Animal
Startpreis 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Ergebnis: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 6 delig
Startpreis 1.950 EUR

Zilveren servies, 833/000, met een koffiekan, theekan, roomkan, suikerbak, lepelvaas en theelicht. Allen ovaal gevormd en versierd met een biedermeierpatroon voorzien van een voorstelling met figuren....

Zilveren jardiniere
Ergebnis: 275 EUR

Jardiniere met kristallen schaal voorzien van divers slijpwerk, geplaatst in een zilveren houder, 800/000, met parel- en knerrenrand. Op 4 bewerkte klauwpoten en gekrulde grepen met bloemapplique. 28x...

Vier trompetten
Ergebnis: 80 EUR

Vier oude/antieke blaasinstrumenten, trompetten. Afmeting: L 25 - 45 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 130 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 51 cm. In goede staat.