Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 foto lithog...
Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met baby-lichaam en slaap-ogen. Nr. 342.6. Haarscheur hoofd. Afmeting: 48 cm. In redelijke staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
Antieke Franse bronzen stierpendule met Amor. Circa 1870. Verguld en donkerbrons gepatineerd. Behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse notenhouten vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Balkon op kroon en op staart. Slinger achter glas. Halfuur-slag. Circa 120 cm. In zeer goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.