Zilveren armband en broche met malachiet en amethist. Armband, 925/000, met 4 gekrulde schakels bezet met malachietmozaïk voorzien van bakslot, breedte 13 mm, lengte 18 cm. En een markiesvormige broch...
Geelgouden hanger, 585/000, met een streepagaat. Hanger met een geschulpte opengewerkte rand bezet met een ovale witte streepagaat. Grootte hanger inclusief oog 39x23mm. ca 5,5 gram. In goede staat
Rosé gouden armband, 585/000, met diamant. Fijne biesmarkarmband versierd met rechthoekig witgouden element bezet met briljant en baquette geslepen diamanten. En 2 witgouden smalle banden met kleine d...
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...
Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...
Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.