Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden, versierd met o.a. met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 367 gram. In goede st...
Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...
Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met blauw saffier. Oorstekers met 3 rijen bezet met elk 5 rond gefacetteerde blauw saffieren. Grootte 8,5x14mm. De oorstekers zijn voorzien van een steker en clip. ca 3...
Geelgouden koordarmband, 585/000, ø 4mm. lengte 19,5cm,ca 5,6 gram. In goede staat
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met krullen en florale bewerking. De schaal heeft een verdikte rand met voluten. 12x18x3,5cm. ca 98 gram. In goede staat.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Zilveren armband met bedels, 925/000. Geslepen gourmetarmband met bakslot voorzien van 5 bedels, een olifant, hond, os, toreador en een inheems figuur. Breedte armband 7 mm. lengte 18 cm. ca 43,2 gram...
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige opengewerkte hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, ( één diamant heeft een chip.) Lengte...
Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 800/000, met Peruaanse tekens. Armband met 5 schakels versierd met diverse inca tekens. Voorzien van bakslot. 6 cm. 18 cm. ca 113 gram. In goede staat
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een brede band met daartussen een rechthoekig gefacetteerde grote smaragd, 8,5x6mm, ca 0,80 ct. In de band zitten aan weerskanten 5 briljant ...
18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Hanger gemaakt uit een ring met daarin 2 chatons bezet met roosgeslepen diamant, ø ca 3,8mm. Grootte hanger 30x20mm. ca 3,6 gram. In goede staat
Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,61 ct. ø kop 9,5 mm. ø53 ca 3,3 gram. Nieuw
Engelse palissanderhouten stickbarometer met floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/0000, met gesneden bloedkoraal. Opengewerkte ovale hanger versierd met graveerwerk, in het midden voorzien van een ovaal gesneden bloedkoraal met vrouwfiguur. 36x22mm, inclusief...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, met koraal. Ronde streekbroche voorzien van een geschulpte rand en versierd met diverse knopjes en 13 bloedkoralen. ø28mm. ca 6,0 gram. In zeer goede staat.
Bijbel met zwart lederen kaft, nieuwe testament, 1890, met goud op snee. Voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel gecontourneerd zilveren slot met graveerwerk. MT.:Fa. Jac. Gelderblom & Zoon, S...
Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van goud op snee. Versierd met gecontourneerde zilveren hoekstukken, sloten en elementen met draagogen en ketting. Alle...
Japans benen inro in de vorm van een kistje met benen hoofd. Meiji. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 6 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.
Kristallen bierpul versierd met rond en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren deksel, 833/000, met duimstop en parelrand. Op het deksel staat een gravure: Burgemeester en Wethouders aan I.H. Le M...
Elegante witgouden armband, 585/000, met saffier. Armband gemaakt uit 2 rijen fijne luna-schakels in het midden voorzien van een witgouden element met slag, bezet met 2 rond geslepen bergkristallen en...
Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen paraplubak met kraanvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Diverse decors. Drie schotels goed, onder andere Kang Xi. Vier schotels haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met nefriet. Armband met 5 ovale schakels met een getorste bewerking en bezet met een ovaal cabouchon geslepen nefrietsteen. breedte armband 14 mm. lengte 17 cm. ca 20,7 g...
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 19e eeuws Chinees hardhouten tafelscherm met parelmoer inleg. Afmeting: 20,5 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén drakenschotel, chips. En drie Queng Lung koppen, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 6,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met accessoires, 833/000, voor Friese dracht. Gecontourneerde rokhaak voorzien van kettingwerk met daaraan een schaar met zilveren grepen, een naaldenkoker met gedreven figuren en ...
Grote iriserende glazen tafellamp met messing . Violet-rood. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...
Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een bewerkte steel voorzien van putti en een ruiter te paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure: Willen Sjoerd van den Velde, Reinder vd Velde ...
Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovale hanger voorzien van een opengewerkte rand uit draad, bezet met een fraai gesneden schelpcamee. 38x23mm, inclusief oog. ca 5,4 gram. in goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges emaille. Ovale hanger met een 2 getorste randen voorzien van een schilderemaille voorstelling van een vrouwenhoofd. 20x37mm, inclusief oog. ca 5,1 gram. In goed...
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Antieke, zeldzame briefopener. Messing. Circa 1900. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal decor. Afmeting: 16 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.