Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Messing overlay figuur
Startpreis 50 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Startpreis 200 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. '87. Nr. 297/300. Blauwe naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Vrouw met hoed
Startpreis 80 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouw met hoed. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 20 x 21 cm. In goede staat.

Drie tinnen kannen
Ergebnis: 60 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Queng Lung kom Ø 28,7 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Lot antiek devotia (2x)
Startpreis 30 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.

Murano-stijl pelikaan
Ergebnis: 80 EUR

Moderne glazen pelikaan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Startpreis 200 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Mondgeblazen knijpfles + glas
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

Empire doofpot, 1820
Startpreis 80 EUR

Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Stal interieur met koe en kip
Ergebnis: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Stal interieur met koe en kip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33,5 x B 24 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor. Geisha met konijn in tuin/goud decor. Bestaande uit drie kopjes, één kopje minimale chips + vier schotels, twee schotels min...

Duits Meissen deelservies
Ergebnis: 300 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...

Fles met kakiemon decor, H 16 cm.
Startpreis 80 EUR

Porseleinen vaas met Japans kakiemon decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2 Koperen pannen
Ergebnis: 70 EUR

Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Vier delen empire serviesgoed
Startpreis 60 EUR

Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....

Sigarenkist met snijwerk
Ergebnis: 80 EUR

Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 150 EUR

Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren
Ergebnis: 90 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

John Bevort, Hollands wintergezicht met molen
Ergebnis: 250 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Hollands wintergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startpreis 80 EUR

Vijf diverse 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder andere bodemmerken. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

4x Pop-Up kinderboeken
Ergebnis: 50 EUR

Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...

Lot tegels (30x)
Ergebnis: 250 EUR

Lot van dertig bij elkaar horende landschap-tegels. Gebouw bij waterpartij. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x A. Wapenaar, Figuren voorstellingen
Ergebnis: 180 EUR

Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht
Ergebnis: 70 EUR

E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met Chinese goden en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquettte, Paardenhoofd
Ergebnis: 100 EUR

Grote porseleinen plaquette. Paardenhoofd. Circa 1900. Handgeschilderd. F. Scherf 1996. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.

Monogram K, Handwerkende vrouw in Larens interieur
Startpreis 700 EUR

Monogram K. Toegeschreven aan Hein Kever. 1854 - 1922. Handwerkende vrouw in Larens interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Bonbonschaal met zilveren beugel
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen bordje met zotjesdecor. Voorzien van gecontourneerde zilveren beugel, 833/000, gemaakt uit een bijbelsot met bandelwerk en parelrand. ø 16x14cm. In goede staat

Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startpreis 90 EUR

Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

4x Keramiek
Ergebnis: 90 EUR

Drie delen keramiek. Bestaande uit: Jugendstil Mettlach Villeroy & Boch vaas met floraal decor, Nr. 2435. Art Deco suikerpot, Gouda Plazuid. Gouda Zijpendaal plateelvaas. en een tabakspot, Afmeting: 1...

Antieke pop, 1920
Startpreis 240 EUR

Antieke Duitse Kammer & Reinhard, Simon & Halbig porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Nr. 126. Circa 1920. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kraag
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met kraag. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 52 x B 42 cm. In matige staat.

Terracotta theekan
Ergebnis: 160 EUR

Grote Europese terracotta theekan. Hectogonaal model met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt S + O . Afmeting: 24 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge
Startpreis 7.500 EUR

Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...

Chinese kom Ø 11 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. 18e Eeuw. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Meissen koekjesschaal Ø 27 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Duitse porseleinen Meissen koekjesschaal. Floraal + goud decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Indonesische School, Feest met god Hanuman
Ergebnis: 100 EUR

Indonesische School. 20e Eeuw. Feest met god Hanuman. Plakaatverf op doek. Afmeting: H 43 x B 36 cm. In goede staat.

Vier 17e eeuwse tegels
Startpreis 200 EUR

Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Boulle-stijl tafelklok
Startpreis 400 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Japanse vaas
Startpreis 70 EUR

Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Riviergezicht met boer en hooimijten
Startpreis 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Riviergezicht met boer en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke Franse haan-comtoise
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Franse haan-comtoise met spillegang en peerslinger. Deuren vernieuwd. Schotelvormig wijzerblad. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.
Ergebnis: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startpreis 70 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen
Ergebnis: 100 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Aamsveen in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 80 cm. In goede staat.

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startpreis 600 EUR

Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.

Grote boeddha
Startpreis 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.

A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren
Ergebnis: 130 EUR

A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startpreis 160 EUR

Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees spekstenen figuur
Startpreis 50 EUR

Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/hand met zwaard/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Franse marmeren pendule
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.

Kruisboog (naar oud voorbeeld)
Startpreis 350 EUR

Oude/antieke mahoniehouten kruisboog naar oud voorbeeld. Mooie kopie, met bewerkt ijzer en messing. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staa.t

Lot met Duitse (dienst)petten (9x)
Ergebnis: 110 EUR

Lot van negen Duitse (dienst)petten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Antieke jaarpendule onder stolp
Ergebnis: 90 EUR

Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.

Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Bloemstilleven
Startpreis 200 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Li Manfeng, Hondjes in landschap
Ergebnis: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.

Franse precisie regulateur
Ergebnis: 950 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Ergebnis: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man op stoel
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Startpreis 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Ergebnis: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Frans Erkelens, Abstracte compositie
Ergebnis: 100 EUR

Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Hermann, Vaas met bloemen
Ergebnis: 80 EUR

Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Hollands kabinet
Startpreis 1.200 EUR

Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Ergebnis: 200 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.

Twee zwavelstokdozen
Ergebnis: 60 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, één gecontourneerd model voorzien van lijnbewerking, 4,5x7cm en een vespa versierd met bloemdecor en voorzien van een gravure, JN 05. 4x6cm. Totaal ca 50 gram...

Fries zakmes met zilver en jachttafreel
Ergebnis: 140 EUR

Antiek Fries zakmes met zilveren heft, versierd met voluten en jachttafreel. 16 cm. Afbeelding wat afgesleten. In goede staat

Zilveren koektrommel, met onderschotel, 1871
Startpreis 700 EUR

Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...

Zilveren djokja dekseldoos
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren djokja dekseldoos, 800/000, rond model versierd met djokja decor en een dubbele filetrand. ø8x9cm. ca 209 gram. In goede staat.

Zwavelstokpotje met zilver
Startpreis 100 EUR

Porseleinen zwavelstokpotje met portret van een dame, voorzien van zilveren deksel, hengsel en bolpootjes. 833/000. ø8x13cm. Iets gedeukt verder in goede staat

Zilveren beker en theezeef met lekbak
Ergebnis: 80 EUR

Lot zilver met een beker en theezeef met lekbak, 835/000. Kinderbeker/lepelvaas met een omgeslagen rand en een bewerking aan de onderzijde. Diverse deukjes aan de onderrand. 7x7,5cm, en een theezeef m...

Zilveren wandbord
Startpreis 500 EUR

Groot ovaal zilveren wandbord, 916/000. met gedreven floraal decor en voorzien van een golvende rand met parelbewerking. Het bord is voorzien van 2 ophangogen aan de achterzijde. Gestempeld: J.Valles....

2 Zilveren specerijen bakjes
Ergebnis: 90 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes, 925/000, rond model op ronde voet, 1 bakje is voorzien van zilveren deksel met scharnier. Beiden voorzien van een blauw glazen binnenbak. MT.: onduidelijk, Birmingham,...

Zilveren theeduim + mosterdlepel
Ergebnis: 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde theeduim. j.l. G. Anno 1841. Afmeting: L 7,5 cm. En een 835/000 zilveren mosterdlepel met ribbels, j.l.: E. Anno 1839. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: totaal circa 12 gr...

Zilveren kuitgespen & broche
Ergebnis: 90 EUR

Lot met zilveren kuitgespen en een breipenhouder als broche, 833/000. Twee rechthoekige kuitgespen, 2x3cm, één voorzien van restauratie, en een breipenhouder versierd met banen met graveerwerk. Gemaa...

Twee zilveren beugels
Startpreis 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Brillenkoker, Berlin silber
Startpreis 50 EUR

Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat

Paar zilveren broekstukken
Startpreis 150 EUR

Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, deels afgesleten. ø 5,5mm. ca 44 gram. In redelijke staat

Zilveren klontentang + theeschep
Ergebnis: 60 EUR

835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...

Zilveren pepermuntdoosje
Startpreis 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat