Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese kop/schotel
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Ergebnis: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met neanderende omranding en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 32,5 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met roze strik. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Witgouden oorknoppen met diamant
Ergebnis: 725 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant en opaal
Ergebnis: 725 EUR

Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden voorzien van een cabouchon geslepen witte opaal met een rand met 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,80 ct....

Zilveren bestek, zes persoons
Ergebnis: 700 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht
Ergebnis: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren
Ergebnis: 700 EUR

Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij
Ergebnis: 700 EUR

Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Ergebnis: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

Drie-delig klokkenstel
Ergebnis: 700 EUR

Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...

24x Bijbelse tegels
Ergebnis: 700 EUR

Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 30 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 22 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.

Chinese pot Ø 20 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Grote Chinenes schotel Ø 36,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

André Gignac, Zeegezicht met zonnestralen
Ergebnis: 650 EUR

André Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht met zonnestralen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x 145 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast
Ergebnis: 650 EUR

Antieke Franse19e rozenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800
Ergebnis: 650 EUR

Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen
Ergebnis: 650 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Ergebnis: 600 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

Gouden horloge met ketting
Ergebnis: 600 EUR

Geelgouden zakhorloge met ketting, 585/000. Zakhorloge met beschermdeksel, voorzien van guilloche bewerking. Voorzien van een witte emaille wijzerplaat met cijfers, gemerkt: Systeme Glashütte. ca 69 ...

Prisma 585 gouden horloge
Ergebnis: 600 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, mechanisch, voorzien van een vierkante kast met floraal gevormde zijstukken bevestigd aan een slangenarmband. Het horloge is voorzien van een goudkleurige wijzerplaat...

Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie
Ergebnis: 600 EUR

Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.

Antieke globe in houder, 1900
Ergebnis: 600 EUR

Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Twee bronzen Charles Dix kandelaren
Ergebnis: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen kat
Ergebnis: 600 EUR

Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Chinese tazza met draken decor Ø 21 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen tazza met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 43,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 43 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese gele drakenkom Ø 15,1 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel, H 32 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/fruit decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Bijbel met zilverwerk
Ergebnis: 570 EUR

Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van goud op snee. Versierd met gecontourneerde zilveren hoekstukken, sloten en elementen met draagogen en ketting. Alle...

Witgouden ring met tourmalijn en diamant
Ergebnis: 550 EUR

Zware witgouden ring, 750/000, met een tourmalijn en diamant. Een prachtige strakke ring met een in peervorm gefacetteerde tourmalijn, 9 mm., met een mooie donkergroene kleur, en diverse briljant gesl...

Zilveren armband Chrome hearts
Ergebnis: 550 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met schakels voorzien van letters. Voorzien van een bakslot. Gemerkt Chrome hearts, 2001-925. Breedte 23 mm. lengte 21 cm. totaal ca 126 gram. In goede staat

Gouden rijring met diamant
Ergebnis: 550 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat

van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht
Ergebnis: 550 EUR

van Dulmen Krumpelman. 1887 - 1987. Heide of duingezicht. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster
Ergebnis: 550 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Landschap met boerderijen en ganzenhoedster. H 55 x B 100 cm. Enkele beschadigingen. Olieverf op linnen. In redelijke staat.

Zeldzame hanglamp (verguld)
Ergebnis: 550 EUR

Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...

Stel Franse cassolettes, 1900
Ergebnis: 550 EUR

Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.