Antieke Duitse porseleinen Simon & Halby pop. Nr. 176. Circa 1925. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek metalen poppenbed met knoppen. Opklapbaar. Circa 1900. Afmeting: 42 x 32 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorf. Circa 1920. Nr. 250.2 Thüringia. Met gelede lichaam. Chips bij ogen. Afmeting: 52 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop. Nr. 390 N, A 5 M. Met slaap-ogen en gelede lichaam. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby-lichaam. E. Sep. Nr. 23. Met slaap-ogen. Circa 1920. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen lederbalg pop. Gemerkt met David-ster en letter H daarin. Circa 1900. Nr. 377/10. Pop heeft echt haar, gelede lichaam en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met baby-lichaam en slaap-ogen. Nr. 342.6. Haarscheur hoofd. Afmeting: 48 cm. In redelijke staat.
Natuurstenen schaakbord met kunststof schaakstenen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.