Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...
Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.
Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Acht antieke Nishapur terracotta kettingen. Divers. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse likeurkelder met koperbeslag, monogram en London. Zonder inhoud. Circa 1880. Afmeting: 35 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Twee oude Colombiaanse terracotta gegoten dodenmaskers op standaard. Afmeting: 38 x 22 x 19 cm./25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Drie wortelnoten gepolitoerde humidors. In nieuwstaat. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.