Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Perzisch plated kopergedreven wandreliëf. Vogel/floraal decor. Afmeting: Ø 98 cm. In goede staat.
Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische figuren voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 3 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke kopergeslagen wandschotel. Petrus Paulus Rubens. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 63 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Chris Le Roy Art Deco tekenboeken. D. Noordhoff 1931 Groningen. Volledige tekenmethode voor de lagere school. Diverse lithografieën. Afmeting: 35 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antiek vergulde broche met miniatuurportret. Achter-glas-schilderij. Verf laat deels los in achtergrond. Afmeting: 5,5 x 4,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen chinoiserie dienblad met keramieken plaquette. Frankrijk. Circa 1860. Enkele chips. Afmeting: 4 x 25 x 49 cm. In goede staat.
Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees kunstwerk gemaakt van kurk + aquarel, pagodes bij zeegezicht. Ding Su Jung wooden drawing & Co. Afmeting: 13 x 48 cm. In goede staat.