Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie oude Chinese penningen
Startpreis 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen penningen of spelstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 2 cm. In goede staat.

Petroleum lamp
Startpreis 70 EUR

Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Twee Franse kaarskandelaren
Startpreis 125 EUR

Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen vazen
Startpreis 275 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Tafelschaal met brons
Startpreis 160 EUR

Keramieken tafelschaal met brons en faunkoppen. Historisme. 21e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Twee antieke tafellampen, 1920
Startpreis 150 EUR

Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Startpreis 120 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwald tafelstuk, 1890
Startpreis 160 EUR

Antiek notenhouten Schwarzwald tafelstuk met patrijs. Schaal in bladvorm. Circa 1890. Afmeting: 23 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Grote verzameling postzegels
Ergebnis: 70 EUR

Grote verzameling postzegels. Nederland vanaf 1864, Nederlands-Indië en België. Gestempeld. In doos met enveloppen. Leuk lot! Afmeting: 12 x 36 x 33 cm. In goede staat.

Antieke Chinese terracotta kruik
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees terracotta
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek Chinees geglazuurd terracotta. 1x Schenkkan met bruin glazuur. 1x Bolvaas met groen glazuur. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.

Eiken wandconsole, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Grote eikenhout gestoken wandconsole. Neo gotisch. Circa 1880. Afmeting: 22 x 43 x 21 cm. In goede staat.

Eiken bijbelkist
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.

Antiek Japans lakwerk dienblad Ø 49 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Japans lakwerk dienblad met vogel/bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.

Antieke scepter
Startpreis 30 EUR

Antieke Oosterse of Afrikaanse scepter. Koperdraad, zijde et cetera. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Twee antieke worteldoeken, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 140 - 143 cm. In goede staat.

Twee antieke worteldoeken, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 76 x 83 cm. In goede staat.

Twee bloempotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Grote koperen plantenbak, 1880
Startpreis 120 EUR

Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.

Antieke opium weegschaal + houder
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Twee kandelaren met putti
Startpreis 200 EUR

Twee grote kaarskandelaren met ranken en putti op marmeren basement. Zwaar compositie metaal. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Twee vergulde bronzen plaquettes
Startpreis 100 EUR

Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Borduurwerk in lijst, ca. 1858
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad
Startpreis 375 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Spinnewiel
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.

Twee hoek-etagéres
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.

Vijf antieke snuif/zwavel-doosjes
Startpreis 50 EUR

Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese paraplubak
Ergebnis: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen paraplubak met kraanvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Duitse steengoed kruik, H 36 cm.
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Duitse steengoed kruik met floraal decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke godslamp, 1840
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Charles Dix compositie metalen godslamp met messing brander. Circa 1840. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke Brevete speeldoos
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

Oude tafellamp
Ergebnis: 40 EUR

Oude messing tafellamp met antieke gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1930
Startpreis 120 EUR

Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.

Twee gestoken figuren
Startpreis 100 EUR

Twee antieke houtgestoken beren. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 8 - 28 cm. In goede staat.

Antieke passerset in presenteerkist
Ergebnis: 40 EUR

Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.

Reclame borstbeeld City Sport
Ergebnis: 100 EUR

50-er Jaren reclame borstbeeld met polychromie. City Sport, met lederen vliegeniersmuts. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Drie miniatuur schilderijen
Startpreis 60 EUR

Drie miniatuur schilderijen. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Schaakspel + wijnopener
Startpreis 25 EUR

Miniatuur schaakspel + wijnaccessoires. Onder andere; wijnopener, thermometer + stop. 21e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Startpreis 200 EUR

Antieke eikenhouten dekseldoos in gotische stijl met messing beslag en slot. Ouderdomssporen + patina. 18e Eeuw? Afmeting: 18 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Oude messing weegschaal
Ergebnis: 50 EUR

Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (3x)
Startpreis 35 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Eiken stoof
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met keramieken binnenbak en bronzen hengsel. Afmeting: 18 x 27 x 22 cm. In goede staat.

2x Koperen samovaar
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Italiaanse vergulde wandlamp
Startpreis 40 EUR

Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Gobelin, Koningshuis
Startpreis 50 EUR

Antieke gobelin. Koningshuis 1937. Juliana en prins Bernhard. 48 x 77 cm. In goede staat.

Twee kraankannen
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse kraantjeskannen. 1x tin (beschilderd). 1x messing. Afmeting: H 42 - 45 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek houtwerk (4x)
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen oud/antiek Hollands houtwerk. Onder andere; Hindelopen stoof et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Twee design stalampen
Ergebnis: 130 EUR

Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma lamp
Ergebnis: 80 EUR

Japanse Satsuma lamp met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bascule met gewichten
Ergebnis: 60 EUR

Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.

Album met ansichtkaarten Enschede
Startpreis 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antieke drie-delige bronzen kandelaar
Startpreis 100 EUR

Antieke drie-delige bronzen kraag-kaarskandelaar. Met schroefdraad. Demonteerbaar. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuws kerkelijk offerblok
Ergebnis: 120 EUR

18e Eeuws eikenhouten kerkelijk offerblok. Gepolychromeerd. Met origineel beslag. Afgesloten, sleutel mist... Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Ergebnis: 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Lot divers
Ergebnis: 45 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.

Twee delen antiek brons
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek brons. 1x plaquette met landarbeiders. 1x Jugendstil schaal. Circa 1900. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Franse spiegel
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.

Vijf oude lijsten
Ergebnis: 60 EUR

Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Startpreis 200 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Adam & Eva. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse vaas
Ergebnis: 150 EUR

Antieke zware compositie metalen vaas. Frankrijk. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse vazen, 1900
Startpreis 250 EUR

Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee tinnen klepkannen
Startpreis 150 EUR

Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Drie kandelaren
Startpreis 100 EUR

Drie oude/antieke bronzen penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse theestoof, 1840
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Circa 1840. Afmeting: H 40 x Ø 37 cm. In goede staat.

Twee kerkkandelaren
Startpreis 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Vijf antieke presenteerbladen
Ergebnis: 60 EUR

Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.

Antieke waaier van been
Startpreis 70 EUR

Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardplaat
Startpreis 150 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tabaksdoos
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse Franse vergulde messing tabaksdoos met emaille plaquette. Liggende vrouw in landschap. Afmeting: 9 x 3 x 2,5 cm. In redelijke staat.

Art Deco lamp
Ergebnis: 60 EUR

Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.

Staande vintage lamp, 1970
Ergebnis: 100 EUR

Leuke staande vintage lamp met kunststof kap. Gemerkt Hagoort. Circa 1970. Afmeting: 163 cm. In goede staat.

Grote tafellamp
Startpreis 200 EUR

Grote iriserende glazen tafellamp met messing . Violet-rood. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Ergebnis: 90 EUR

Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.

Decoratieve tafellamp 'Rembrandt van Rijn'
Startpreis 80 EUR

Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Oude smeedijzeren wildhaak
Startpreis 50 EUR

Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.

Lot kruisbeelden etc...
Startpreis 80 EUR

Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (divers)
Ergebnis: 80 EUR

Twee dozen met divers oud/antiek koperwerk. Onder andere; lampen, kandelaren et cetera. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Antiek keramieken dienblad
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Set metalen jerrycans
Startpreis 75 EUR

Twee nieuw beschilderde metalen jerrycans met Gulf opschildering. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen kaarskandelaar met marmeren basement. Jugendstil-stijl, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Messing hanglamp met gesatineerd glas
Ergebnis: 90 EUR

Messing hanglamp met gesatineerd glas + floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Ergebnis: 130 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Ergebnis: 65 EUR

Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Antieke Franse barometer + thermometer
Startpreis 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Bronzen baardman-kruik
Startpreis 60 EUR

Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Lot divers antiek (6x)
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers antiek (6x). Bestaande uit: Parelmoer belijmde klok. Handgrip, hout, plated + parelmoer. Twee maal damesbeurs met parelmoer. Schildpad klapbril. Plus plated dekseldoos, China. Afmeting: 5 -...

Drie delen antiek koperwerk
Ergebnis: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Twee antieke lampen
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek diversen
Ergebnis: 30 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Bestaande uit: wandklok, naaimachine, Chinees porselein, camera Ernemann Dresden. Afmeting: 5 - 43 cm. In matig/redelijke staat.

Antieke bureaubarometer, 1920
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Nederlandse bureau barometer van messing. Amor op schip. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.