Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: zoutstrooiers, brandewijnkom, schalen, maat. Afmeting: 7 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco, Amsterdamse School-stijl Heilig kruis met coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 41 x Ø 35 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen paraplubak met kraanvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
50-er Jaren reclame borstbeeld met polychromie. City Sport, met lederen vliegeniersmuts. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.