Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Hoge Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 82,5 x 32 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten haardscherm met handwerk. Floraal. Afmeting: 103 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse handgestoken Bretonse hangspinde met lade en figuren decor. Circa 1870. Afmeting: 55 x 42 x 19 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.
Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse kinderstoel van zachthout. Hout gepind. Afmeting: 121 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.