19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
18e Eeuwse eikenhouten bidstoel met monogram en kist met origineel slot. Duitsland. Afmeting: 86 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten piedestal met bronzen versieringen. Drakenkoppen. Speciaal voor vazen. Afmeting: H 91 x Ø 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Twee ladenkasten in Louis Seize-stijl. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten/intarsia. Afmeting: 77 x 60 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Hollands secretaire. Circa 1840-1850. Louis Seize-stijl. Binnenwerk met veel lades. Afmeting: H 163 x B 99 x D 50 cm. In goede staat.
Zes stoelen. 20er Jaren stijl. Streng Jugendstil. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: H 94 x B 44 x D 50 cm. Zithoogte: 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Massief eiken kast. Circa 1910. Meubel recent gerestaureerd. Binnen met vier inleg planken. Niet uitneembaar. Afmeting: H 200 x B 144 x D 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken hockers met draken. Speciaal voor porseleinen vazen. Circa 1870. Afmeting: H 90 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.
Boekenkast op klauwpoten met drie deuren. Notenhout. Circa 1920. Renaissance-stijl. Afmeting: B 219 x H 182 x D 52 cm. In goede staat.
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse nachtkasten met floraal intarsia/marqueterie, blad, zijkanten + deuren. Eén antiek slot, ander verwijderd. Afmeting: 53 x 38 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kabinetkast met getoogde panelen en driekwart zuilen. Vier lades in onderstuk, vier lades achter deuren bovenin. Twee-delig. Afmeting: 213 x 133 x 60 cm. In goede staa...
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gestoken Indonesische stoel met rotan vlechtwerk. Totaal gestoken met ranken/figuren decor. Afmeting: 113 x 105 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken kist. Front met decoratief inleg- en snijwerk. Zeldzaam model. Afmeting: L 161 x H 63 x D 58 cm. In goede staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Notenhouten kast met zuilen. Circa 1880. Panelen met wortelnoten, deels uitneembaar. Afmeting: H 194 x B 122 x D 68 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Biedermeier. Circa 1820. Met schuine klep. Afmeting: H 204 x B 109 x D 54 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Mahonie chaise longue. Holland. Willem III periode. Circa 1860. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: B 202 x H 118 x D 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine mahoniehouten Louis Seize linnenpers met jalouziedeur. Twee-delig. Circa 1800. Afmeting: 145 x 60 x 41 cm. In zeer goede staat.
Vier witgeschilderde Louis Seize stoelen uit de 18e eeuw. Houtgepind. Afmeting: 88 x 42 x 43 cm. In goede staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vitrinekast met getorste zuilen, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: 230 x 125 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafel. Circa 1900. Palissander blad met messing inlegwerk. Poten met messing afgewerkt. Zeldzaam model. Afmeting: L 176 x B 96 x H 75 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.