18e Eeuwse Delftse fayence natfruit-schaal (vergiet). Met floraal decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder andere bodemmerken. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse fayence papborden met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Lot van dertig bij elkaar horende landschap-tegels. Gebouw bij waterpartij. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Lot oude/antieke wandtegels (28x). 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.
Zeven diverse Hollandse wandtegels met ambachten naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels met bloempot decor. 21 Stuks. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: trekpot (chip), vaas (goed), verdeelschaal (goed). Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Negen delen Dutis Meissen porselein. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; roomkan, suikerpot (chip), kom (chip), vijf borden (één bord chip). Afmeting: 12 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Bord + schaal. Rode draak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee grote handgeschilderde eieren. 1x Porseleinen Limoges deksel-ei met floraal/goud decor. 1x Houten lakwerk ei met damesportret. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen Rosenthal vazen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Studio Line Johan van Loon. 1x Studio Line Wiinblad. Afmeting: H 18 - 22 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
Acht antieke Japanse porseleinen borden met landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm....
Twee delen Deens porselein. 20e Eeuw. 1x Bing en Gröhndahl porseleinen forel. 1x Royal Copenhagen porseleinen fuut. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.