Drie Hollandse Delftse fayence borden met floraal (chinoiserie) decor. Gemerkt met bijl. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse grote Delfts blauwe fayence borden. Randschade. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Delftse fayence tafellamp met messing en floraal decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts polychrome kaststel met landschap decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder andere bodemmerken. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met afbeelding van gele vogel in vogelkooi. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Lot van dertig bij elkaar horende landschap-tegels. Gebouw bij waterpartij. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.