19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Drie antieke dubbelloopse penvuur pistolen. Circa 1800. Enige spanveren defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 19 - 22 cm.
Antieke Japanse katana met decor van karaktertekens en draak. Met vergulding. Nr. 40 - 27. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 86 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.