19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse katana met decor van karaktertekens en draak. Met vergulding. Nr. 40 - 27. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 86 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.