Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung plaquettes met landschap decor. Afmeting: 14 x 7 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Twee vazen, floraal, één vaas haarscheur. Twee gemberpotten, floraal, één deksel haarlijn. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen koppen. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees jadeïet figuur. Geisha. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: tien schotels + negen koppen. Landschap/bloemvazen decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Schotels goed. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met glazuur. Floraal/vlinder decor. In pompoenvorm. Circa 1900. Afmeting: 11,5 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip binnenrand. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Divers. Twee minimale chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Drie kopjes gaaf, twee haarlijn/chip. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Octagonaal. Met merkteken. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 25,3 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: 18,6 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen/geisha's met bloemen decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Figuren decor + bodemmerk. Kopjes goed, één schotel gelijmd + één schotel twee chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese opiumpijp. Uit been gestoken. Met draak/Chinese god decor + opschrift. 19e Eeuw. Afmeting: L 30,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.
Drie Chinees porseleinen koppen. Twee met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén met figuren/karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met boom/tuin met vogels/coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips. Afmeting: H 8,5 x Ø 20,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.
Drie-delige Chinees porseleinen miniatuur vazenset met druivenrank decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Familie Rose tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. 1x Floraal/vleermuis/draak decor. 1x Klein, chip tuit. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor de kersenplukkers. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Met latere zilveren hengsel. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskommen met landschap/krekel decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor. 18e Eeuw. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden chips. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22,4 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Chip deksel onderrand. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse/Chinese bronzen siervazen met feniksen + bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (3x). 19e Eeuw. Bestaande uit: kop + schotel, kopje beschadigd. Bord, beschadigd. Bord, beschadigd. Krab/baars decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 20 cm. In redeli...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal/coulissen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met kersenbloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen geisha met trommel en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met landschap/pagode decor. Octagonaal. Queng Lung-stijl. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. Divers. Onder andere; Kang Xi. Drie schotels haarlijn + chip. Eén schotel gaaf. Eén kopje gaaf, één kopje...
Zes delen divers Chinees porselein. Bestaande uit: Vier snuffbottles (waarvan twee met bodemmerk). Eén koraal figuur, monnik. Eén lelieblad met kikker. Eén bord met bruin/rood glazuur en zes tekens bo...
Twee antieke Chinese obsidiaan gesneden figuren. Circa 1900. Chinese man en vrouw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geschulpte omranding en floraal decor. Minimale schilfer. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal/figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Restauratie + haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Kang Xy, Imari. Enkele beschadigingen/haarlijnen. Afmeting: 7 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese hardhouten wandplaquette met parelmoer-inleg. Afmeting: H 61 x B 18 x D 2 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Drie Aziatische porseleinen vazen. Twee met Chinese fabel figuren, bovenrand schade + Kantonese vaas. Met tekst. Afmeting: H 22 - 26 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Eén kop haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 5,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas welke is omgebouwd naar tafellamp. Met bakeliet fitting. Gaatje in bodem vaas. Haarscheur. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met kustplaats gezicht rondom. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen + zes schotels. Eén kop chip, rest goed. Twee schotels chips, rest goed. Afmeting: 6 x...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose dekselvazen met tuin/vlinder decor. Minimale haarlijnen + één deksel restauratie. Afmeting: H 11,5 - Ø 4 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: capucijn kop en schotel, goed. Capucijn kom met kempvissen + bodemmerk, chip. Queng Lung schotel, floraal, chip. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede sta...
Japanse bronzen vaas. Musen en Yusen. Cloisonné met emaille zilverreiger decor. Ontwerp Gonda Hirosuke. 1865 - 1937. Bodem mist. Afmeting: H 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn figuren decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 18,4 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote Japanse Arita schotel of Chinese Wanli-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Tijger in landschap/coulissen decor. Afmeting: Ø 30 cm .In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung warmhoud rechaud. Met landschap/pagode decor. Beschadiging bij wateringang. Afmeting: 4,5 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.
Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Melk en bloed/tuin/goud decor. Drie kopjes haarlijnen + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen platte schaal in bladvorm. Queng Lung. Afmeting: 20,5 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung, Kang Xi. Twee maal haarlijnen + enkele minimale chip. Afmeting: Ø 9,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ruiters te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenwasser met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein met floraal decor. 18e Eeuw. Bestaande uit; drie schotels + één potje. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Diverse decors. Drie schotels goed, onder andere Kang Xi. Vier schotels haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met landschap decor. Republiek-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x Imari schotel, 18e eeuw, granaatappel/goud decor, randschade. 1x Queng Lung-stijl bord, 19e eeuw, goed. 1x Kang Xi-stijl bord, 19e eeuw, chip. ...
Zeer grote Chinees porseleinen schenkkan met figuren in landschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: 29 x 24 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.