Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret van koningin Wilhelmina op jonge leeftijd, rond 1900. Met zeldzame Zeeuwse lijst, met Zeeuwse knopen en gemodelleerde muntstukken. Circa 1900. Schilderij behoeft minimale restaur...
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Meisje met puppy op kussen. Restauratie + scheurtje rechtsonder. Met originele vergulde Louis Seize lijst. Afmeting: H 86 x B 75 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...
Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting:H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.
Frans Oerder. 1867 - 1944. Bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Tien lithografieën. Campbell Soup II. Published by Sunday & Morning. Ontwerp Andy Warhol. Lithografieën op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm.In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
Johannes Huygens. 1833 - 1910. Gezicht op Katwijk, met bomschuiten en figuren. Olieverf op (karton) paneel. Restauraties. Afmeting: H 27 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Andreas Schelfhout Fecit. 1787 - 1870. Hollands landschap met boerderijen en figuren op zandpad. Klein krasje. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 20 cm. In goede staat.
W.J. Bogaard. 1842 - 1888. Duingezicht met paardenkar en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Pierre Desches? Circa 1890. Franse School? Roddelende figuren in café. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '92. Epreuve d' artiste 5/50. Le Cuijero et bon cheval. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 52 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. '87. Nr. 297/300. Blauwe naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Herman H. Op der Heijde, 1840. 1813 - 1857. Zeilschip met figuren op volle zee. Oudere bedoeking + restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Piet Coldewey. 1877 - 1962. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.