2x J.A. Smit (JAS). 1998. 1945 - 2002. Nr. 243/250 Bellona + Nr. 33/250 Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Keusel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Decraeel? Circa 1950. Strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse School. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Bruinsma. 20e Eeuw. Wintergezicht met bos en huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Judo. Tweede helft 20e eeuw. Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.