C. Schermer. 1824 - 1915. Paardenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met vossenjacht, ruiters en jachthonden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.
Eugene Brands. '88. 1913 - 2002. Nr. 96/250. Fruitschaal (1988). Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 66 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
A.P. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht Vrijthof Maastricht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands riviergezicht met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Landschap met boerderijen en ganzenhoedster. H 55 x B 100 cm. Enkele beschadigingen. Olieverf op linnen. In redelijke staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Miniatuur damesportret in messing lijst. Door Ido Salzolari? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Stal interieur met koe en kip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33,5 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Haan en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Engelmann. Duitse School. Circa 1900. Stilleven in 17e eeuwse stijl met fruit, pronkbokaal et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 108 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Mogelijk Petrus Stavernus, of omgeving van. 1634 - 1654. Man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Gemengde techniek collage. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 118/199. Mogelijke nadruk, met watermerk. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.
D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.