Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 118/199. Mogelijke nadruk, met watermerk. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.
D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Stilleven, gemberpot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 19,5 cm. In goede staat.
Monogram M. Circa 1900. Hollandse School. Haagse School. Landschap met koeien in de stijl van Willem Maris. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
E. Carrington. Liggende naakte vrouw aan de waterkant. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met schaatsende figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
A.J. Oudshoorn. 1877 - 1930. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
5x Charles Henri Pille. 1844 - 1897. Tekeningen met soldaten. Eén beschadigd. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 24 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.