Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...
Twee zilveren hangers, 925/000, een grote vierkante hanger bezet met een vierkant geslepen zalm-oranje zirconia. De hanger is voorzien van een groot zilveren oog. 22x45mm, en een kleine ronde hanger m...
Lot met 5 sieraden, een parelcollier met goud op zilveren slot, 40 cm., twee zilveren strikbroches, 22x10mm, een zilveren dasschuif met zirconia, 58mm, en een armband gemaakt uit 26 dubbeltjes, uit 19...
Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...
Zilveren suikerschep, 833/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.
Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Cornelis Kloos. 1895 - 1976. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Kapitaal witgouden collier met hanger voorzien van diamanten en opaal. Witgouden vossenstaartcollier, 585/000, met daaraan een peervormige hanger, 750/000, bezet met een Egyptische honing opaal voorzi...
Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...