Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...
Hollandse School. 19e Eeuw. Bosgezicht met sprokkelvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 20,5 cm In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat
Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Ring met een 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,09 ct, in ruitvormig geplaatste chatons. breedte ring 4,5mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.