Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Oud terracotta hoofd op standaard. Cambodje, Angkor wat?. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese inktpot van messing met drakenklauw + kristalglas. Circa 1900. Afmeting: 10 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp met leeuw en gebloemde kap. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Chinees muziek instrument met zes bellen. Kopergeslagen met bamboe. Circa 1920. Afmeting: 83 x 40 x 65 cm. In goede staat.
Antieke neo gotische terracotta piedestal. Octagonaal. 19e Eeuw. Afmeting: 91 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke microscoop, mahoniehout met messing. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...
Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Twee Hollandse messing bewerkte kastanje-poffers. 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret met messing lijst. Dames portret. Gesigneerd M. Labory. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote figuratieve tafellamp met marmeren voet en herder. Compositie metaal. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Satsuma bloempot met vergulde messing monturen. Figuren/draken decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 35 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas met vis decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antiquarische woordenboeken in perkament. (1) Woordenboek Frans naar Hollands, 18e eeuw, rug licht los + eerste blad mist. (2) Dictionnaire portati F en Hollandois. Francois Peter Marin, II deel ...
Venetiaanse glazen spiegel met rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf oude + antieke ovale lijsten. Messing, hout en verguld. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11,7 - 17 cm. In goede staat.
Philips luidspreker. Bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke globe op hardhouten voet. Circa 1930. S.V.H. Staatkundige globe. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Zwitsers houten chalet met humidor + Reuge speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ikonen met cloisonné. 1x 19e Eeuw met brons, verso Latijns schrift met Maria. 2x 20e Eeuw, brons met replica ikonen. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In goede staat.
Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen kaarskandelaren met marmer. Circa 1890. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren met messing kaarskandelaren. Vijf-lichts. Circa 1890. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek vergulde gipsen wandconsole met fratz. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 32 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Antieke wandkapstok van eikenhout met tegels. Holland. Circa 1910. Afmeting: 32 x 93 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Antieke koffer-grammofoon. Gemerkt Eagle. Circa 1930. Afmeting: 16 x 37 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen empire plaquette met strijdwagen. Op mahonie paneel. Afmeting: H 16 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Hollandse tabaksdozen van blik. Lichte beschadigingen. Afmeting: circa 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke Deense telefoon met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Doosje versierd met parelmoermozaiëk voorzien van metalen binnenbak en zilveren deksel, 835/000. MT.: J. & C. Langs & Koops, Rotterdam. 1847-1864. 15x9x11cm. Enkele stukken parelmoer ontbreken, en enk...
Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...
Antieke tinnen snavelkan met houten greep. Louis Seize. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote staande Tiffany-stijl, glas-in-lood sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 187 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing kapitellen in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Oud Engels messing sextant. Gemerkt Stanley London. Messing + ijzer. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oude plated dwarsfluit. Gemeinhardt Eelhart USA. 2 S.P. N.O. 1474. In koffer. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk tablet met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 59 cm. In goede staat.
Zeldzame fijngestoken antieke Schwarzwalder portre montre met eikenblad motief. Circa 1880. Afmeting: 14 x 21 x 11,5 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen petroleum tafellampen. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.
Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. 18e Eeuw. Bestaande uit; kruik + twee grote schotels. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Art Noueveau smeedijzeren tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde messing tafellamp met putti en marmer. Circa 1960. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Decoratieve roodkoperen duikhelm, naar oud voorbeeld. Circa 1950. Afmeting: 18 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Nederlandse postzegels. Niet compleet. Gestempeld + ongestempeld. Davo. 1852 - 1958. Afmeting: 31,5 x 29 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke weegschalen. Circa 1900. (1) Gietijzeren Salters weegschaal. (2) Precisie weegschaal van notenhout + accessoires. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.
Drie delen religieus antiek. (1) Onyx + cloisonné. (2) Kristal. (3) Mahonie met intarsia + plated + messing. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Lot antiek Hollands beschilderd tin. Circa 1900. Tiel. Bestaande uit: tablet, kraantjeskan, melk/suiker set + houder. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee oude wildbestekken in cassettes. 20e Eeuw. Plated. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.