Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.