Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met waterlelie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Melkkan, handvat gerestaureerd. (2) Trekpot, deksel niet origineel, handvat gelijmd. Afmeting: 11 - 13 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Theepot + vijf schotels, circa 1900, goed. En één kom met peterselie decor, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In matig/goede staat.
Drie antieke Japanse borden. 18e Eeuw. Twee met draken decor, goed. Eén met tuin decor, gelijmd. Afmeting: Ø 15,8 - Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Chips + haarlijn. Afmeting: H 5,3 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse cloisonné lampenvoet met draken/feniks decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Floraal/goud decor. Minimale chips + haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Elf delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Onder andere; Kastkommen, borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse boeren Imari porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Satsuma/Kutani porselein met goud/figuren decor. Twee met bronzen monturen. Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden + één schotel. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse gietijzeren trekpotten. Afmeting: Ø 9 - Ø 12 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee chocolade koppen, schotel en bord. Circa 1800. Floraal/goud decor. Beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met krab en baars decor. Beschadigd. Afmeting: 5 x Ø 27,5 cm. In matige staat.
Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse Kutani porseleinen schotels met geisha in tuin decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen censer met figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.