Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.