Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren decor. Met tekst + signatuur. Afmeting: H 34 x B 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met karper en draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 20 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met winterlandschap + signatuur. Afmeting: H 32 x B 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen pelgrimvaas/maanvaas. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 22 x 48 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/coulissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken + gepolichromeerde altaar figuren met restvergulding. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met cicaden decor. Met zes tekens bodemmerk en oker glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Afmeting: H 59 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Familie Rose dekselkom met draak/paradijsvogel decor + zes tekens bodemmerk. (2) Familie Rose water of inktpot met figuren decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 8 - 11,5...
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bonsai plantenbak met tekst en signatuur. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wapenschotel met goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 19e met rood floraal decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met decor van rode draken + goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wandvazen in oker-kleur. Met bodemmerk. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotel met kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.
Octagonale Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...
Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/gouden apen decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/fruit/vogel decor. Met merktekens. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen viskom met oranje-rood vissen decor, Familie Verte + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met gebroken wit floraal reliëf glazuur. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen snuffbottle met zotjes decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees handgeschilderd gedicht op geschept papier + signatuur. Vochtvlekken. Afmeting: H 85 x 45,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met draak/feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met monniken decor, tekst en karaktertekens + signatuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met draak/feniks/vleermuis decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met fantasie fabeldieren. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met groen draken decor en geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 -Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm, met draken/karakter tekens decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schotel met craquelé glazuur, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met flambé glazuur. Afmeting: 14 - Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterpot met oker glazuur en ranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fabeldieren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met feniks + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinese cup van hoorn, met salamander decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Afmeting: H 13 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...
Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met haan/hond en Europeanen decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Chinese kop en schotels. Zeven koppen + zes schotels. Floraal decor + karakter tekens. Afmeting: 4 - Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord in bloemvorm. Met figuren in tuin/floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.