Collier van parels met magneetsluiting. Collier van parels vervaardigd uit organisch materiaal, met groen, grijs en blauwtinten, en bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. ø 16mm. lengte 48 cm. ...
Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...
Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. MT.: vermoedelijk H.P.Greidanus, Wol...
Pen met zilver, 925/000. Grote pen met zwart middenstuk voorzien van zilver. De pen is voorzien van een wasco-pen. 20 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar en vaas. Klein vaasje, 835/000, op ronde voet met omgeslagen rand. ø4x12,5cm. En een tafelkandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Voorzien van gravure: Van Oma 6-5-1968. w...
Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.
Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...
Drie kleine Oosterse kleden. Divers. Afmeting: 85 x 64 cm. + 69 x 72 cm. + 140 x 71 cm. In goede staat.
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Groot antiek marmeren inktset. Circa 1920. Afmeting: 9 x 36 x 24 cm. In goede staat.
H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, bezet met diamanten. Slavenband met in het midden een slag en bezet met 16 diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 4,50 ct. Enkele stenen hebben e...