Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.