Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden streekbroche, 750/000, met granaat. Vierkante streekbroche, gemaakt van een sluiting, versierd met filigrain en knoppen. In het midden bezet met een vierkant gefacetteerde granaat. ...
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.
Unieke Design hanger gesign. Otto Kern, Japis hart met groot geelgouden hangeroog, 750/000, bezet met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, Lengte 95 mm, Totaal ca 159 gram. Nieuw
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met smaragd en markesiet. Zilveren getorst collier voorzien van een zilveren element in het midden versierd met krullen en floraal decor bezet met smaragden en markesietstene...
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...
Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Pandora armband met bedels, 925/000. Pandora ar,mband met pandorasluiting en 16 bedels. ca 63 gram. lengte 19 cm. In goede staat
Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Perzische olielamp. Bodemvondst Luristan/Iran. Waarschijnlijk voor Christus. Afmeting: 17 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, Een paar oorstekers met granaat en een bewerkte rand en een paar oorstekers met halve maan bewerking en een zirconia. totaal ca 2,5 gram. Grootte ca 9 mm. In ...
Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Witgouden rozetring, 585/000, met diamant en jade. Ring met een ronde rozet voorzien van een geschulpte rand. In het midden van de rozet zit een cabouchon geslepen jadesteen, ø 10mm. Om de jade zit ee...
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Bijzondere Chinese geelgouden ring, 916/000, met jade. Massieve ring met een rechthoekige kop versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal cabouchon geslepen jade. De zijkanten van de ring zijn voo...
Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Lot met drie broches, een ovale broche, 925/000, met filigrain en een figuur met kruik, 5x4cm, een broche in de vorm van een bloemenmand, 800/000, 6x7cm en een cameebroche/hanger met witmetalen bewerk...
Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.