Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
F. van Gaalen. Hollands stilleven met tinnen kan, fruit etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.