Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke bronzen inktpot, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Lot Oosterse opiumgewichten (11x)
Ergebnis: 150 EUR

Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren broche met emaille, poes
Startpreis 70 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.

Twee Chinese vazen + consoles
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Sieradenkist van stekelvarken stekels
Ergebnis: 120 EUR

Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool
Ergebnis: 250 EUR

Onduidelijk gemerkt voor-oorlogs messing met ijzer maritiem lijmschietpistool. Pat. No. 503324. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, H 63 cm.
Startpreis 90 EUR

Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kraantjeskan
Ergebnis: 80 EUR

Grote 18e eeuwse kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 39,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Gouden broche onyx en parel
Ergebnis: 150 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...

Gouden ring met hartje en diamant
Startpreis 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne gouden ring met aan de kop een hartje bezet met 6 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 9 mm. ø58. ca 1,4 gram. In goede staat.

Antiek Japans Kutani thee-servies
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Gouden hanger malachiet
Startpreis 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met malachiet. Grote driehoekig gecontourneerde hanger met een malachiet. 43x23mm. ca 13,3 gram. In goede staat

Twee gestoken tafeltjes
Startpreis 50 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Antieke kapstok + spiegel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Ergebnis: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese wijnkan.
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

6 Zilveren horloges
Startpreis 150 EUR

Lot met zes zilveren dameshorloges met zilveren band, 835/000, Diverse modellen. Diverse veren vast en één horloge mist het glas. In redelijk goede staat. Totaal ca 135 gram.

4 Zakhorloges
Startpreis 70 EUR

Lot met 4 zakhorloges waarvan 3 met sleutelopwinding met een witte wijzerplaat. En een opwindhorloge met goudkleurige wijzerplaat, kroon ontbreekt. In redelijke staat

Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Twee-kleurige koperen emmer
Ergebnis: 100 EUR

Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (13x)
Ergebnis: 70 EUR

Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Bijbel & kerkboek
Ergebnis: 110 EUR

Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken
Startpreis 150 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...

Zilveren armband en broche met onyx
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren armband en broche, 835/000, met onyx en markesiet, Armband met schakels bezet met ovale onyxen en daaromheen een rand van markesietstenen, breedte 6,5mm, 19,5cm en een ovale broche met een ge...

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade, etage en wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 77 x 47 cm. In goede staat.

Picasso plaquette
Ergebnis: 300 EUR

Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Antiek Russisch lakwerk Ø 17,8 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Russisch lakwerk bord. 19e Eeuw. Verso diverse stempels + jaartallen. Met afbeelding van koets en figuren. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede originele staat.

Zilveren koningsketting en armband
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren koningsketting en armband, 925/000, rond model met haaksluitingen. ø 3,8 mm. 19-45cm. totaal ca 51 gram. In goede staat

5 Horlogekettingen
Ergebnis: 130 EUR

Lot met horlogekettingen, met 4 zilveren met vergulde en rosé bewerking. En een stalen horlogeketting met zakmesje. Totaal ca 76,2 gram. In redelijk goede staat

Gouden armband
Startpreis 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000. Geelgouden pennenarmband met bewerkte schakels met bloemdecor. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 10 mm. lengte 19,5 cm. ca 18,7 gram. In goede staat

Historisme wandschild
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren historisme wandschild
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Lot cultive parels
Ergebnis: 150 EUR

Lot cultivé parels met een lang collier van parels, ø 6mm, met zilveren bolsluiting, 925/000, 65 cm, zilveren ring met parel, 835/000, en een armband en collier, ø 7mm, met zilveren sluitingen. 18 en ...

Parelcollier
Ergebnis: 150 EUR

Collier van cultivé parels, ø 5,5-6mm, met een fraai luster, bevestigd aan een opengewerkte witgouden bolsluiting, 585/000, met 4 singlecut geslepen diamantjes. ø 8mm. 85 cm. In goede staat.

Oude benen schaakstukken
Ergebnis: 180 EUR

Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met oude sleutels
Ergebnis: 60 EUR

Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld
Startpreis 450 EUR

Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke voorraadtrommel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.

7-Delig theeservies
Ergebnis: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kop+schotel
Ergebnis: 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Eiken jalouzie kastje, 1880
Ergebnis: 180 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl jalouzie kastje. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 32 cm. In goede staat.

Vier delen antiek, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Ergebnis: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Ergebnis: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Twee antieke theestoven
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.

Antieke schildpad doos, 1900
Startpreis 70 EUR

Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Drie gietijzeren tuinvazen, H 55 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Ergebnis: 160 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen
Ergebnis: 180 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Vier delen terracotta
Ergebnis: 140 EUR

Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen tafellampen
Ergebnis: 375 EUR

Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startpreis 250 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Eiken etagere kast
Ergebnis: 100 EUR

Antiek eikenhouten Gründer kast met etages + twee deuren. Circa 1880. Krimpnaad in blad. Afmeting: 105 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Drie erotische netsukes
Ergebnis: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Ergebnis: 350 EUR

Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startpreis 200 EUR

Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x 22,7 cm. In goede staat.

Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startpreis 290 EUR

Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.

Sofa, 1860
Startpreis 200 EUR

Laat biedermeier sofa. Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 38 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen vaas, H 19 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek gesigneerde Japanse bronzen vaas met reliëf draak. Eén kleine deuk verso. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Ergebnis: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Ergebnis: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...

Chinese hocker
Startpreis 90 EUR

Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startpreis 80 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Biedermeier commode met spiegel
Ergebnis: 650 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Startpreis 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

Oosterse loper, 82 x 390 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Lange Oosterse Perzische loper Isfahan. Floraal decor. Afmeting: 82 x 390 cm. In goede staat.

Perzische loper, 252 x 78 cm
Ergebnis: 180 EUR

Handgeknoopte Perzische loper met rode omranding, met in het midden een blauw vlak met 24 rode medaillons. Afmeting: 252 x 78 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Ergebnis: 110 EUR

Twee bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. (1) Naakte vrouw op hoge stoel. (2) Dansend paar. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte man
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.

Lot bronzen beeldjes (4x)
Ergebnis: 50 EUR

Vier diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: jongen met boeken 'Bücherwurm' door Ernst Beck. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen engel
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse bronzen engel op schommelplank. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Gestoken beer, H 27 cm.
Startpreis 130 EUR

Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Gestoken beeld, Uil
Ergebnis: 100 EUR

Antieke notenhouten gestoken Schwarzwalder uil. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

8 Zilveren vingerhoedjes
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 8 vingerhoedjes, waarvan 7 zilveren. Voorzien van diverse bewerking. In redelijk goede staat, ca 30,4 gram. Diverse gehaltes.

Zilveren 5-lichts kandelaar
Startpreis 650 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...

Bronzen bureau kalender
Startpreis 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antieke glazen tafelschaal Ø 24 cm.
Startpreis 60 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lot zilver met priem, pen en veterhaak
Ergebnis: 90 EUR

Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes

Divers kristal/glaswerk
Ergebnis: 200 EUR

Groot lot met kristallen flesjes en glaasje met zilver en plated. 8 Flesjes/potjes met zilveren deksels en/of kraag en 5 delen met plated elementen. In redelijk goede staat. 4x6cm tot 7x7x21cm.

Zeven Jugendstil glazen
Ergebnis: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Twee glazen vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

Drie Chinese miniatuur dekselvazen
Ergebnis: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren cabaret, 1782 London
Ergebnis: 450 EUR

Fraai ovaal zilveren cabaret, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten en versierd met bewerkte randen met parel- en floraal decor. MT.: Robert Hennel I, London, jl.:g: 1782. 17x13,5x2,5cm. ca 135 gram. In ...