Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Onduidelijk, Religieus
Ergebnis: 600 EUR

Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap
Startpreis 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw
Ergebnis: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Startpreis 200 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats
Ergebnis: 250 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Twee odeurflacons met gouden dop
Ergebnis: 300 EUR

Twee odeurflacons met goud, 585/000. Kristallen flacons met een peervorm waarvan één staand model en een liggend model. Beiden voorzien van een gouden kraag en dop, bol met florale bewerking. Staand m...

Zilveren chocoladekan
Startpreis 450 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel, 3 delig
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

Zilveren knopen
Ergebnis: 40 EUR

Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Oneindig
Ergebnis: 120 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Opaline set + twee Venetiaanse vazen
Ergebnis: 50 EUR

Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Vrouwenfiguur
Ergebnis: 140 EUR

Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Ergebnis: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Antieke paraplu-standaard, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Duits KPM servies
Ergebnis: 575 EUR

Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren sigarettendoos (Russisch)
Startpreis 500 EUR

Russisch zilveren sigarettendoos, 84 zolotniks, 875/000. Rechthoekige doos met een scharnierend bewerkt deksel voorzien van een afbeelding met strijders en paarden in een ovaal cartouche voorzien van ...

Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandconsole
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse gestoken Schwarzwalder wandconsole. Met gemsbok en eikenblad voorstelling. Gemaakt van eikenhout. Afmeting: 36 x 30 x 21 cm. In goede staat.

Drie Delftse schotels Ø 31 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Drie antieke polychrome Delftse Fayence schotels. Floraal. 2x 18e Eeuw. 1x 19e Eeuw, A.P.K. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijke staat.

Grote Friese schaal Ø 33 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met tekst; 'Eens deelt de rechter ieder deel, eeuwig wel of eeuwig nee'. Afmeting: H 11 x Ø 33 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, H 29 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse Fayence vazen met vogel/ranken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.