Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Art Deco bureauklok, 1925
Ergebnis: 130 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Antieke pruikenbol, H 16 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (11x)
Ergebnis: 130 EUR

Elf oude/antieke dekseldozen, waaronder vijf tabaksdozen + twee inktsets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, H 28 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Zeldzame amfora Jugendstil keramieken vaas met druivenranken en goud decor. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop+schotels
Ergebnis: 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...

Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees Kang Xi porselein (4x)
Ergebnis: 130 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Eén kop + schotel. Twee losse schotels. Eén schotel gaaf. Chips. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,6 - 13 cm. In redelijke sta...

Vier Chinese kopjes
Ergebnis: 130 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Ergebnis: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees jade figuur
Ergebnis: 130 EUR

Groot Chinees jade figuur. Chinese godheid. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven Roemer bij kaarslicht
Ergebnis: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Ergebnis: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Lot divers antiek (15x)
Ergebnis: 130 EUR

Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse beelden
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Herderin + vrouw op adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 51 - 68 cm. In goede staat.

Bronzen tortelduif, H 24 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen tortelduif op marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Gouden hanger kruis met robijn en saffier
Ergebnis: 130 EUR

Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat

Collier van amethist met goud
Ergebnis: 130 EUR

Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Ergebnis: 130 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Vier delen
Ergebnis: 130 EUR

Drie delen Perzië/Iran. Bodemvondsten. Onder andere: bronzen schaal + twee bronzen potten. Circa 9 - 12 na christus. Afmeting: 10 - Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee antieke theestoven
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.

Scheepsklok
Ergebnis: 130 EUR

Messing Wempe-Germany scheepsklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1870
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Franse portaalklok met messing beslag + inleg. Circa 1870. Louis Philippe. Eén deel koper-inleg mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 52 cm. In redelijk/goede staat.

Vier eiken stoelen
Ergebnis: 130 EUR

Vier eiken stoelen met lederen bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 97 x 45 x 45 cm. In goede staat.

4x Antieke kapstokken
Ergebnis: 130 EUR

Vier antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance wandkapstokken. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 95 - 100 cm. In goede staat.