Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse neo rococo vergulde messing vier-armige kaarskandelaar. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Drie antieke postweegschalen + gewichtenset. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.
Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Album met diverse munten o.a.: euro kenningsmakings set, 34 zilveren 5 mark stukken, 6 zilveren 10 mark stukken en ca 20 munten diverse landen.cond G
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kistje met rozen decor + vergulde kristallen parfumflacons. 19e Eeuw. Enkele stukjes missen van kistje, verder goed. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm.
Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.
Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.