Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; draaiglas, emaille-glas et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Roemer wijnglazen met druivenranken geëtst. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Vier moderne glaswerk vazen. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 31 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Hollands opaline glazen kaststel met floraal decor. Handbeschilderd. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 38 cm. In goede staat.
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.