Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Eén minimale chip gevonden. Afmeting: 5 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met eekhoorn/tuin decor. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wachter met patina en restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas (pelgrimfles) met kraanvogels in berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur, tekst en goudrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, floraal + chicken cups. Goed + haarlijnen + chips. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...
Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.